تبلیغات
شهید حجت الاسلام والمسلمین ردانی پور - جواب خون شهدا!
شهید حجت الاسلام والمسلمین ردانی پور
**مصطفای جبهه ها، یادش بخیر**

جواب خون شهدا!

نوشته شده در تاریخ : 8 بهمن 86   02:01

در قیامت عده ای رو همین طور می برند تو بهشت.

سوال می کنند که آیا اینها انبیا هستند؟    می گن: نه

سوال می کنند اولیا هستند؟                  می گن: نه

سوال می کنند شهدا هستند؟                 می گن: نه

می گند پس اینها چه کسانی هستند که همین طوری می برندشون بهشت؟

می گند:"الذین تجاهدون فی الله"

اینها کسانی هستند که در راه خدا، برای خدا همدیگر را دوست می داشتند، به هم علاقه داشتند. همین علاقه برای خدا، همین محبت برای خدا، همین دوست داشتن برای خدا اینا رو می برد بهشت.

اگر شما بخواهید کار بکنید- که دارید می کنید الحمد لله- باید با محبت باشد، با اخوت باشد، با صمیمیت باشد، با رفاقت باشد و پشت سر اون، اون چیزی که هست.

فرمانده گروهان! فرمانده گردان! فرمانده تیپ! فرمانده لشکر! بالاتر! پایین تر! مسئولین مختلف! تنها چیزی که در قیامت همه ما می توانیم در قبال خون شهدا جواب بدیم، همین یک راه است. کجا شما می توانید جواب یک دونه از این خون ها را بدید. کجا ما می توانیم جواب یک دونه از این شهدا را بدیم.

همینه که بگی آقا من مطیع بودم، اطاعت کردم وگر نه هیچ راه دیگری نیست. البته اگر واقعا اطاعت کرده باشی، رعایت کرده باشی.

فقط همین توجیه گر کار ما در قیامت می تونه باشه و نه هیچ چیز دیگر. کجا ما می توانیم جواب این ۳٠ هزار شهید را بدیم. اسلامی که می گه اگه سیلی زدی تو صورت کسی و سرخ شد باید دیه بدی اون وقت این اسلام به سادگی از خون عزیزترین افرادش می گذره؛ نمی گذره.

ولی دل ما آرامه و مطمینه.امام فرمودند، که مطیع امام بودیم، همین دل ما را آروم می کنه وگر نه یکی از ما اصلا می تونست شب بخوابه. بازیچه نیست آقا. این بچه های مردم اینایی که شما باهاشون سر و کله می زنید، اینا بچه های ناز پرورده نیستند. بچه هایی اند که پدرانشون با نوکری و کارگری و مادرانشون با کلفتی و رخت شویی اینا رو بزرگ کردند. زجر کشیدند و اینا رو بزرگ کردند و به اینجا رسوندند. اینا خوبند، مخلصند، پاک، مطیع. شما به این بسیجی ها که می گی چپ برو، راست برو، روز برو، زیر آتیش برو، مصلحت اندیشی می کنند؟ چون و چرا می کنند؟

یا می رند؟ نوشته شده توسط:یازهرا